Gmina Wieluń we współpracy z Łódzkim Urzędem Wojewódzkim w Łodzi informuje, że rozpoczął się nabór do II Edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP.

Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 2 w Wieluniu wraz z rodzicami wykonali zdjęcia Wielunia, zwracając uwagę na ciekawe zabytki i piękne zakątki naszego miasta.

 

Gmina Wieluń we współpracy z Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, że trwa nabór uczestników do projektu „Młodzi na start II”, skierowanego do młodych mieszkańców naszego regionu, którzy pozostając obecnie bez pracy mają jednocześnie pomysł i determinację do założenia własnej firmy.

Zarządzenie Burmistrza Wielunia w sprawie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania na terenie Gminy Wieluń w 2022 roku - "Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Wieluń do szkół w Wieluniu".

Projekt „Wspieraj lokalnie” powstał dzięki współpracy Instytutu Wsparcia Organizacji Pozarządowych z PITax.pl Łatwe podatki.

fundusze

link do kamery on-line z placu legionów

cmentarz

mkp

65plus ok

karta rodzinom 3+

karta dużej rodziny