Oto logo strony. Piękne ono jest

Zapraszamy na kurs samoobrony dla kobiet

Przypominamy, że w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Kursu Samoobrony dla Kobiet.

Bezpłatne zajęcia dla Pań odbędą się jeszcze 16 i 30 marca w hali Wieluńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Częstochowskiej 35 w Wieluniu w godzinach 17.00 - 19.00.

Wystarczy zabrać ze sobą wygodny strój sportowy, obuwie na zmianę i pozytywne nastawienie. Na zajęcia nie obowiązują zapisy. 

Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym Burmistrza Wielunia Pawła Okrasy.

Galeria zdjęć

KURS samoobrony dla kobiet KURS samoobrony dla kobiet KURS samoobrony dla kobiet KURS samoobrony dla kobiet KURS samoobrony dla kobiet KURS samoobrony dla kobiet
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności