Śladami historii Poznania – wyjazd laureatów Gali Wieluńskich Talentów
Laureaci tegorocznej Gali Wieluńskich Talentów, uczestniczyli w wyjeździe edukacyjno-integracyjnym do Poznania.
Podczas wycieczki uczniowie mieli okazję poznać historię oraz najciekawsze zakątki miasta. W programie znalazły się m.in. przejazd zabytkową „Bimbą”, udział w grze miejskiej „Detektywi Historii”, spacer po dzielnicy Śródka oraz zwiedzanie Bazyliki Archikatedralnej Świętych Apostołów Piotra i Pawła – najstarszej polskiej katedry, której początki sięgają X wieku i początków państwa polskiego.
Za aktywny udział w grze miejskiej każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy certyfikat „Detektywa Historii”, potwierdzający odkrycie najciekawszych tajemnic Poznania.
Wyjazd był doskonałą okazją do integracji, zdobywania nowych doświadczeń oraz poszerzania wiedzy historycznej. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwijania swoich pasji i talentów!
