Olimpia przy wieluńskiej "dwójce"
Trwają prace związane z odbiorem nowej hali sportowej w ramach programu „Olimpia” przy Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Wieluniu.
To końcowy etap inwestycji, dzięki której uczniowie już niebawem zyskają nowoczesne i komfortowe miejsce do zajęć sportowych, treningów oraz szkolnych wydarzeń.
Nowa hala będzie służyć dzieciom i młodzieży przez wiele lat, wspierając rozwój sportu i aktywności fizycznej w naszej gminie.



