Oto logo strony. Piękne ono jest

Dzień Samorządu Terytorialnego

W Dniu Samorządu Terytorialnego wszystkim samorządowcom składamy serdeczne podziękowania za codzienną pracę na rzecz lokalnej społeczności.

W tym szczególnym dniu, upamiętniającym odrodzenie polskiego samorządu po 1990 roku, wyrażamy wdzięczność za zaangażowanie, odpowiedzialność i troskę o dobro wspólne.

Życzymy nieustającej satysfakcji z pełnionej misji, siły do podejmowania kolejnych wyzwań oraz społecznego uznania i zaufania.

Władze Gminy Wieluń

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności