Oto logo strony. Piękne ono jest

Dzieciństwo bez przemocy

Dzieciństwo bez przemocy daje moc

Gmina Wieluń wspiera akcję DZIECIŃSTWO MOCY bez przemocy. Dlatego już dzisiaj o godzinie 17.00 budynek Urzędu Miejskiego w Wieluniu w parku zostanie podświetlony na czerwono jako wyraz symbolicznego sprzeciwu wobec krzywdzenia dzieci. 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi dostępnymi na https://dziecinstwobezprzemocy.pl/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności