Oto logo strony. Piękne ono jest

Dzień Samorządu Terytorialnego

IMG_3092

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego wszystkim samorządowcom składamy serdeczne podziękowania za codzienną pracę na rzecz lokalnej społeczności.

W tym szczególnym dniu, upamiętniającym odrodzenie polskiego samorządu po 1990 roku, wyrażamy wdzięczność za zaangażowanie, odpowiedzialność i troskę o dobro wspólne.

Życzymy nieustającej satysfakcji z pełnionej misji, siły do podejmowania kolejnych wyzwań oraz społecznego uznania i zaufania.

Jesteśmy dumni, że wspólnie możemy działać na rzecz mieszkańców Gminy Wieluń.
 
 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności