W dniu 27 czerwca 2013 r. w grupie dzieci 6-letnich odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola z udziałem zaproszonych gości - Rodziców oraz Pana Janusza Antczaka Burmistrza Wielunia.

Absolwenci za pomocą czarów bajkowej wróżki przenieśli się w czasie do najmłodszych lat przedszkolnych i z łezką w oku wspominali pierwsze rozstania z rodzicami, pierwsze nawiązane znajomości, pierwsze wspólne zabawy.

Wierszem i piosenką 6-latki wyraziły wdzięczność swoim wychowawcom za wieloletni wkład pracy włożony w ich wychowanie, opiekę i naukę. Wychowankowie zaprezentowali także swoje umiejętności taneczne – rock and roll, taniec współczesny.

Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały Dyplom ukończenia przedszkola i Dziecięcą encyklopedię.

Pani Dyrektor i Burmistrz Wielunia złożyli podziękowania dla nauczycieli i rodziców, a przyszłym absolwentom życzyli wielu sukcesów oraz dalszego rozwoju na kolejnym etapie edukacji.

Inf. i foto: Publiczne Przedszkole Nr 1

• 1