Anna Lipita srebrną medalistką Międzywojewódzkich Mistrzostw Makroregionu Młodziczek. W wyścigu rozgrywanym w Pabianicach zawodniczka wieluńskiego MLKS-u minimalne przegrała na finiszu z zawodniczką Dwójki Stryków. Na 5 miejscu linię mety przekroczyła Klaudia Piśniak, 6 lokatę wywalczyła Julia Pietrzak, 8 miejsce zajęła Natalia Pietrzak a 9 Julia Bienias. W Wyścigu Młodzików bardzo aktywnie jechali nasi podopieczni Piotr Kuś i Igor Augustyniak. Na metę 50 kilometrowego wyścigu wpadła cała grupa kolarzy, w środku której finiszowali podopieczni MLKS-u.

W wyścigu Juniorek na dystansie 100 km najlepsza okazała się Dominika Włodarczyk, która na finiszu z ośmioosobowej grupy pokonała Natalie Krześlak z Pacyfiku Toruń. Sandra Bralińska wywalczyła 8 lokatę.
W wyścigu U-23 ponownie dobrze zaprezentowali się wychowankowie MLKS-u Adam Kuś (Hurom-BDC) wywalczył 4 lokatę, z kolei Karol Kuklewicz  (Chrobry Głogów) 5 miejsce.